Možnosti spolupráce

Pokud jste firma nebo živnostník nabízející nějaké produkty nebo služby spojené se stavbou domu nebo rekonstrukcí a měli byste zájem o spolupráci s námi, ozvěte se nám.

Jsme otevřeni různým možnostem spolupráce. Může se jednat například o články na našem webu na nějaké zajímavé téma, natočení společného videa s tematikou ke stavbě nebo rekonstrukci, recenzi nějakých výrobků nebo zapůjčeného nářadí apod. Nebo pokud máte nějaké jiné nápady, jak by spolupráce mohla být oboustranně přínosná, dejte nám vědět a třeba se nějak domluvíme 🙂

Náš blog a celkově „značka“ Selfici se staly již poměrně známými mezi lidmi, kteří si staví nebo rekonstruují své domovy. Spoluprací s námi tedy můžete oslovit potenciální zákazníky. Níže uvádíme některé statistiky našich kanálů, které jsou aktuální k březnu 2019.

Návštěvnost blogu

Tento náš blog navštěvuje aktuálně kolem 400 unikátních návštěvníků denně dle Google Analytics. S tím, že návštěvnost vytrvale stoupá a za posledních 12 měsíců stoupla o přibližně 300 % a očekáváme, že ještě během letošního roku bychom se měli dostat na 1000 unikátních návštěvníků za den.

Facebook

Náš profil na Facebooku sleduje aktuálně přes 330 lidí.

YouTube

Na našem YouTube kanálu máme necelých 500 odběratelů. Doba sledování našich videí je téměř 30 000 minut za měsíc a měsíčně máme kolem 18 000 nových shlédnutí.