Možnosti spolupráce

Pokud jste firma nebo živnostník nabízející nějaké produkty nebo služby spojené se stavbou domu nebo rekonstrukcí a měli byste zájem o spolupráci s námi, ozvěte se nám.

Jsme otevřeni různým možnostem spolupráce. Může se jednat například o články na našem webu na nějaké zajímavé téma, natočení společného videa s tematikou ke stavbě nebo rekonstrukci, recenzi nějakých výrobků nebo zapůjčeného nářadí apod. Nebo pokud máte nějaké jiné nápady, jak by spolupráce mohla být oboustranně přínosná, dejte nám vědět a třeba se nějak domluvíme 🙂

Náš blog a celkově „značka“ Selfici se staly již poměrně známými mezi lidmi, kteří si staví nebo rekonstruují své domovy. Spoluprací s námi tedy můžete oslovit potenciální zákazníky. Níže uvádíme některé statistiky našich kanálů, které jsou aktuální k dubnu 2019.

Návštěvnost blogu

Tento náš blog navštěvuje aktuálně kolem 500 unikátních návštěvníků denně dle Google Analytics. S tím, že návštěvnost vytrvale stoupá a za posledních 12 měsíců stoupla o přibližně 300 %. Očekáváme, že ještě během letošního roku bychom se měli dostat na 1 000 unikátních návštěvníků za den.

Za duben 2019 náš blog navštívilo celkově 10 375 unikátních návštěvníků, kteří si zobrazili celkově 21 399 stránek s průměrným časem stráveným na jedné stránce 2:38.

Facebook

Náš profil na Facebooku sleduje aktuálně přes 360 lidí.

YouTube

Na našem YouTube kanálu máme přes 500 odběratelů. Doba sledování našich videí je téměř 30 000 minut za měsíc a měsíčně máme kolem 18 000 nových shlédnutí.